30/11/2017

Opinie

Przeczytaj historie ludzi, którzy osiągneli sukces dzięki Trenuj Z Głową

„Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł.” - Robert Kiyosaki

Bardzo polecam współpracę z Joelem, przed spotkaniem z nim próbowałem kilku magazynowych diet i przeważnie efekt był taki sam,to znaczy Efekt Jojo lub duże osłabienie organizmu i ciągłe uczucie głodu !!! Dieta u Joela okazała się zupełnie inna, dla mnie zdecydowanie edukacyjna i rozwojowa odnośnie sposobów odżywiania i tego jak reaguje organizm na poszczególne makroskładniki. Według mnie był to strzał w dziesiątkę, Zmieniłem sposoby żywieniowe, nawyki przygotowywania posiłków, ale co najważniejsze na tej diecie można wręcz powiedzieć, że nigdy nie chodziłem głodny zdarzało mi się nawet jeść na siłę bo nie mogłem dojeść dziennej porcji kalorycznej. Początki to tak naprawdę nauka i przestawienie się na trochę inny sposób przygotowywania jedzenia :). Najważniejsze są Doświadczenia jakie wyniosłem ze współpracy, ponieważ to co się nauczyłem zostaje na stałe w głowie :). Pozdrawiam
Cześć jestem Łukasz przed kuracja miałem lekkie wątpliwości ale po 4 tygodniach poczułem i zobaczyłem różnicę. Sama kuracja jest super bo nie trzeba z niczego rezygnować wystarczy trzymać się rozpiska i efekty gwarantowane. Teraz juz jestem inna osobą. Pozdrawiam i zachęcam 🙂
Z całą pewnością i z czystym sumieniem mogę zarekomendować Joela dla wszystkich, którzy planują jakiś sensowny plan związany z utratą wagi. Jak pewnie większość z Was, na początku byłem mocno sceptyczny, szczególnie że porady i podejście do tematu odchudzania, które prezentuje Joel raczej mocno odbiegają od kanonów w tej dziedzinie. Ja sam na początku miałem przeświadczenie, że utrata wagi jako cel odchudzania musi wiązać się z jakimiś strasznymi wyrzeczeniami i sam proces na pewno będzie bardzo nieprzyjemny i trudny do przeprowadzenia. Jak się okazało, dzięki metodzie proponowanej przez Joela wszystko przebiegło całkiem gładko i po paru dniach przyzwyczajania się (głównie do systematyczności w prowadzeniu sprawozdawczości) proces „miniaturyzacji” odbywać się zaczął omalże samoczynnie. Z mojej strony wymagał jakiejś tam dyscypliny, ale znowu bez przesady. Na efekty nie trzeba było długo czekać i w odczuciu zarówno moim, jak i otoczenia były całkiem imponujące. Wprawdzie na dzień dzisiejszy nie udało mi się jeszcze osiągnąć postawionego kiedyś sobie celu, ale mam pełną świadomość, iż główna przyczyna tego stanu rzeczy leży w mojej postawie i w pewnym momencie „odpuszczeniu sobie”. Jeśli chodzi o pomoc Joela to z mojej perspektywy najbardziej istotną cechą naszej współpracy był zdrowy rozsądek w podejściu do „klienta”, elastyczność i zrozumienie, że każdy z nas jest różny – ma różne nawyki, priorytety itp. Dzięki takiemu podejściu wydaje mi się, że podczas współpracy czułem się z jednej strony dobrze „zaopiekowany”, a z drugiej strony nie miałem oporów, aby otwarcie omawiać i ustalać sytuacje, w których z premedytacją planowałem nie stosować się do zaleceń i wytycznych z powodów, które dla mnie były ważne. Pomimo to, udawało się, więc jak się okazuje, można czasami sobie odpuszczać. Pomysł i pomoc Joela, właśnie z powodu jego bardzo elastycznego podejścia poleciłbym szczególnie osobom, które z jednej strony chciałyby trochę o siebie zadbać, ale z drugiej nie jest to dla nich sprawa życia lub śmierci, której są w stanie podporządkować całe swoje życie. Joela polecić można chyba jednak również „maniakom” (do których nigdy nie należałem), gdyż z uwagi na swoją wielką elastyczność w podejściu pewnie będzie w stanie sprostać również ich oczekiwaniom, prezentując bardziej rygorystyczne niż w moim przypadku podejście do tematu. Żeby wyrobić sobie własne zdanie i nie musieć opierać się na cudzych opiniach, najłatwiej jest spróbować i przekonać się na własnej skórze, do czego gorąco zachęcam.
Co było przed?
Ciągłe ćwiczenia na zajęciach grupowych, różne diety, które dawały krótkotrwały efekt . Niezadowolenie z wyników ćwiczeń i bezowocnych poszukiwań kogoś, kto ułoży nieskomplikowaną dietę, ponieważ przygotowywanie codziennie 5 dań nie wchodziło w grę. Nie mam czasu na gotowanie. Codzienne ćwiczenia, pomimo dużego nakładu czasu, nie przynosiły oczekiwanego efektu. Gdy poznałam Joela i Jego metody działania, to właściwie jedyną obiekcją było to, czy dam radę w kwestii dyscypliny, w jedzeniu. Miałam świadomość, że trzeba będzie przygotowywać produkty dzień wcześniej i planować jadłospis. Co do ćwiczeń, to z chęcią poróciłam po 20 latach na siłownię. Pojawiła się w końcu nadzieja, że opracowany program ćwiczeń i diety dadzą efekt. Trochę kilo mniej i rzeźba:) 
Co było potem?
No i się zaczęło:) Tabelka z kaloriami i proporcjami makro i program ćwiczeń. Waga spożywcza i ściągnięta na telefon aplikacja. Rewelacja. Nareszcie ktoś nad tym panuje i wszystkiego pilnuje. A ja jak się okazuje, nie muszę się głodzić. Komunikacja jest cały czas. Joel błyskawicznie odpowiada na pytania i rodzące się czasem wątpliwości . Ważenie i przygotowywanie jedzenia okazało się mało kłopotliwe. 
Jest naprawdę dobrze. Robię postępy na siłowni, co mnie zadziwia. Jednak można tyle dźwigać!! Nie tyko buduję mięśnie, ale dodatkowo mam ogromną satysfakcję. Nauczyłam się planować swój jadłospis, no i diametralnie zmieniłam rodzaj ćwiczeń. Joel reaguje błyskawicznie i trzyma rękę na pulsie. Do każdgo podchodzi indywidualnie. Nasza współpraca trwa dalej:)
Przed rozpoczęciem pracy z Joelem miałem na swoim koncie wiele prób utraty zbędnych kilogramów przy zastosowaniu różnych „diet cud” i złotych rad udzielanych na wszelakich stronach internetowych z tematyki fitnessu/zdrowego odżywiania. Często porady tam znalezione przeczyły sobie nawzajem i opierały się na akurat modnych w danej chwili trendach/modach w tej tematyce. Doprowadzało to do tego, że próby utraty wagi, choć skuteczne w krótkim okresie czasu, długofalowo kończyły się zmęczeniem psychicznym daną dietą i efektem jo-jo. Rozpoczęcie współpracy z Joelem dało mi przede wszystkim trzeźwe spojrzenie na aspekt racjonalnego odżywiania i treningu: że podstawą jest bilans kaloryczny oraz odpowiedni stosunek składników odżywczych w diecie, co przekłada się na dużą elastyczność w układaniu menu przy zachowaniu skuteczności działania. Podoba mi się prostota narzędzi, które stosowane w ramach współpracy z Joelem, pomagają kontrolować skuteczność stosowania się do jego zaleceń. Joel jest osobą bardzo pomocną, która na bieżąco kontroluje postępy i służy wskazówkami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Doskonale także służy wsparciem psychicznym, aby zachować odpowiedni poziom motywacji przez cały okres realizacji planu dietetycznego.
Od wielu lat walczę z nadwagą, ciągłe diety, przetestowałem na sobie ich mnóstwo. Niektóre z nich przynosiły efekty, ale tylko w momencie ich stosowania. Po zakończeniu diety niestety w krótkim czasie utracone kilogramy wracały. W dodatku diety były uciążliwe i wymagały wiele wyrzeczeń. Dzięki koledze trafiłam do Joela. To był strzał w dziesiątkę. Naprawdę przy niewielkich ograniczeniach straciłam kilkanaście kilogramów i co ważne nie musiałam odstawić całkowicie moich ulubionych słodyczy :-). Joel jest wspaniałym człowiekiem, bardzo mi pomógł za co mu serdecznie dziękuję. Wszystkim, co chcą coś zrobić ze swoim ciałem gorąco polecam współpracę z Joelem. Nie wierzycie to spróbujcie przez miesiąc, bo już po tak krótkim czasie widać efekty. Nie będziecie żałować. Polecam, polecam, polecam!
Mam 36 lat i jestem obecnie w formie życia z pomocą Joela, który służył mi radą, doświadczeniem i wyciągnął mnie z otyłości. Na początku 2016 roku ważyłem 115kg i nie czułem się dobrze w moim ciele. Cały czas byłem zmęczony, nie miałem żadnej energii. Wyniki badań lekarskich również nie były dobre. No i poprosiłem Joela o pomoc. Dzięki jego wspaniałej wiedzy i bezinteresowności udało mi się stracić 35kg w ciągu prawie półtora roku. Tak naprawdę teraz ważę 80kg i nigdy nie czułem się lepiej. Dziękuję przyjacielu za pomoc !!!
My journey with Joel have started back when I was disappointed of getting nowhere with my so called „healthy lifestyle program”. I did not only plateau but I also started putting some weight back. Even though I was eating healthy food, drinking protein shakes and working-out double the scale didn’t move even a few ounces. When I have started my journey with Joel I was 100 % determined to do my best in following action plan that he has assigned for me. I have set realistic goal and focused on the process to achieve it.(if you cheat, you cheat yourself ). I have complete confidence in Joel’s expertise and that is why with his undivided attention I was able to not only reach my goal, but also eat the food I like, feel fabulous, workout much less and safe money on unnecessary diet supplements. Joel, with all my gratitude, thank you from the bottom of my heart for helping me reach a goal that I’ve been trying to achieve for past 10 years. Thank you for sharing your knowledge, skills and talent. I really couldn’t have done it without you! I can’t thank you enough for this amazing victory and look forward to more progress. You are the greatest and best. I’m so lucky to have you by my side. Thanks again!
Ja byłem pierwszy. Kiedy zadzwoniłem do Joela i powiedziałem Mu, że chciałbym zrzucić 10 kg odpowiedź była krótka: no problem. Żadnych diet i katowania wymyślnymi ćwiczeniami. Pomyślałem: to się nie może udać. Jednak udało się i trwało około trzech miesięcy. Asia moja żona była druga. Nie musiałem jej przekonywać, że współpraca z Joelem daje rezultaty bo żywy dowód miała w domu. Po jakimś czasie ubrania okazały się za duże 🙂 Oczywiście dyscyplina jest konieczna ale nie ma reżimu. 
Joel to przede wszystkim chodzący optymizm i motywacja! Ciepły, miły człowiek. Mam wrażenie, że wszystko o czym mówi wypróbował na sobie samym. Zdecydowanie polecam Go tym którzy szukają trenera personalnego do dużych wyzwań jak i tym, którzy chcą schudnąć odrobinę. 
Dzięki Joli!
Jeszcze do niedawna moja waga to mniej więcej średnia krajowa + parenaście kilo. Co jakiś czas stosowałam jakąś najnowszą genialną dietę, na której koleżanka koleżanki osiągnęła spektakularne rezultaty i po chwilowej utracie wagi moje zrzucone kilogramy wracały, niestety zawsze w dodatkowym towarzystwie. Rosły cyfry, który wskazywała moja domowa waga i rosła moja frustracja. Kiedy spotkałam kolejną koleżankę wyglądającą, jak po metamorfozie u najlepszego chirurga, wielkie było moje zdziwienie, że to nie skalpel, a współpraca z doradcą online, przyniosła Jej takie trwałe efekty. Tak właśnie poznałam Joela. Początkowo nie wierzyłam, że obca osoba, z którą nawet nie mam osobistego kontaktu, będzie w stanie mi pomóc. Przecież diet i porad żywieniowych w Internecie jest tysiące i to za darmo, myślałam. W końcu dobrą radę dał mi mój mąż: „czy włosy ścinasz sobie sama albo sama naprawiasz samochód? Nie, chodzisz do fachowca, który się na tym zna”. Dobra uwaga, pomyślałam, może warto komuś zaufać. I tak oto zostałam klientką Joela. Początkowo było ciężko, musiałam nauczyć się współpracować z Nim, ale też, a może przede wszystkim sama ze sobą. Ale w bardzo krótkim czasie zaczęłam dostrzegać zalety naszej wspólnej pracy, pomoc i wsparcie, jakie dostawałam od Joela było nieocenione. Zrozumiałam, jak wiele do tej pory popełniałam błędów, nauczyłam się zupełnie nowego podejścia do swojego sposobu odżywiania i wysiłku fizycznego. Cały proces był dostosowany do mnie, uwzględniał mój styl życia, ograniczenia związane z pracą zawodową, wielu wyborów dokonywałam sama, bazując na wiedzy i wskazówkach przekazanych przez Joela. Dzięki temu to nie ja dostosowywałam się do określonego rodzaju diety rozpisanej na konkretne posiłki i godziny, ale wręcz odwrotnie. Co ważniejsze, nie potrzebuję szczegółowych jadłospisów, by komponować swoje posiłki i dzięki temu, w przyszłości będę sama umiała korygować swoją dietę, gdyż Joel wyposażył mnie w wiedzę, jak to robić. Dziś jestem już i kilkanaście kilogramów lżejsza i niezwykle dumna z siebie, gdyż minęło już ponad 3 miesiące, a ja wciąż utrzymuję swoją wymarzoną wagę. Bardzo się cieszę, że podjęłam decyzję o współpracy z Joelem, gdyż jej efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, dlatego każdemu, kto tak, jak ja zmagał się z nadwagą i efektem jojo polecam, abyście się dłużej nie wahali, naprawdę warto!
%d bloggers like this: