JAK ZAPOBIEC EFEKTOWI JOJO?

Pobierz i poznaj 11 najbardziej skutecznych kroków do utrzymania wagi, które zebrałem z najbardziej aktualnych badań i z własnych obserwacji.

Jeśli to czytasz, to...

dlatego, że wypróbowałaś znaczną ilość diet i prawdopodobnie odniosłaś jakiś sukces podczas tych wszystkich prób. Ale bez względu na dietę, program treningowy lub suplementy, które stosowałaś, efekt końcowy zawsze był taki sam: odzyskanie wagi.

Wiedz, że...

spośród dziesiątek milionów ludzi takich jak Ty, którzy odchudzają się każdego roku, 85% odzyskuje wagę w ciągu 12 miesięcy, a 95% w ciągu 36 miesięcy. Jednakże istnieje wyjątkowa mniejszość populacji, której udało się z powodzeniem utrzymać znaczną utratę wagi nie tylko przez miesiące, ale nawet przez lata.

A ci mężczyźni i kobiety

nie różnią się od Ciebie – oni też wcześniej zmagali się z jo-jo, aż wreszcie wdrożyli w życie nowy system wierzeń, zestaw wzorców myślowych i podstawy nawyków, które pozwoliły im utrzymać wagę na dobre. I na szczęście każda strategia stosowana przez tą elitarną 5% grupę, może być nauczana i przyswojona przez wszystkich.

UDANA DIETA W 8 KROKACH. JAK SCHUDNĄĆ W MIESIĄC!

"W tym w video podaję 8 zasad udanej diety, dzięki którym kiedyś schudłem 24 kg i do dziś stosując je utrzymuję już od lat odpowiednią sylwetkę. Te 8 zasad udanej diety, możesz spokojnie stosować zamiast surowego programu dietetycznego. Dzięki tym wskazówkom z pewnością zgubisz zbędne kilogramy i osiągniesz idealną sylwetkę!"
Trener Joel | Trenuj z głową
Joel likondjo
Trener Odchudzania