30/11/2017

Opinie

Przeczytaj historie ludzi, którzy osiągneli sukces dzięki Trenuj Z Głową

„Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł.” - Robert Kiyosaki

Każda rozpoczęta do tej pory dieta kończyła się po kilku dniach, a zaczynałam ich całkiem sporo. Szczerze mówiąc przed rozpoczęciem współpracy z Joelem miałam ogromne wątpliwości czy uda mi się wytrwać także i na tej diecie. Równie ogromne było moje zaskoczenie kiedy okazało się, że program Joela nie narzuca żadnych ograniczeń! Okazało się, że kluczem do sukcesu jest po prostu jedzenie tego, na co miałam ochotę lecz w odpowiednich proporcjach. Początki były trudne (ciężko przyzwyczaić się do ważenia każdego składnika zjadanego posiłku), ale każdy stracony kilogram i coraz luźniejsze ubrania były dalszą motywacją. Jestem bardzo wdzięczna Joelowi za ogromne pokłady cierpliwości (a bywało ze mną różnie) i wiedzę, którą mi przekazał. Dziś, po 8 miesiącach współpracy, 14 kg lżejsza, a przede wszystkim w końcu z idealnymi wynikami badań – mogę śmiało powiedzieć, że “dieta” przez którą przeszłam ze wsparciem Joela to była czysta przyjemność. Mija drugi miesiąc od zakończenia współpracy, a ja dalej utrzymuję idealną dla mnie wagę i polecam współpracę z Joelem każdemu, kto zmaga się z nadprogramowymi kilogramami.
Tak bardzo się ciesze, ze stanąłeś na mojej drodze, bo bardzo mi pomogłeś w momencie kiedy przez 3 lata pracowałam po 11 godzin i przytyłam, jak nigdy i nabawiłam się anemii a nie wiedziałam o tym prawie 9 mcy, bo myślałam ze to zmęczenie przepracowaniem. Zawsze dbałam o siebie i swoje zdrowie i wiedziałam, jak schudnąć, ale teraz nie miałam żadnej motywacji żeby się zmusić do popchnięcia siebie we właściwym kierunku. I wtedy stanąłeś na mojej drodze i dziękuję losowi za to, bo wierzyłeś we mnie wtedy kiedy ja nie miałam sil na nic i dzięki Tobie osiąinełam zamierzony cel :))) Nie mogę narazie chudnąc więcej, bo mój lekarz od anemii ma cały czas oko na mnie i wyszukuje mi cos cały czas, bo dużo schudłam i nie wierzy, ze w 4 mce można normalnie schudnąć 10kg. Jestem bardzo zadowolona z tego co jest dzięki Twojej pomocy oraz dużo lepiej się czuje. Jestem Ci bardzo bardzo wdzieczna za ogromne wsparcie, wiarę i cierpliwosc.
Jestem po dwóch miesiącach diety ale zacznę od początku. Kiedy znajomy zaproponował mi wspólpracę z Joel`em i dietę nie byłem przekonany ponieważ znam siebie swój słomiany zapał i wielokrotne poddawanie się. Pomyślałem, że to kolejna dieta obiecująca kwiaty na jesień a tak na prawdę znów spadną szare liście ale po zapoznaniu się z paroma danymi stwierdziłem, że nie wolno niczego i nikogo krytykować, ani oceniać do póki samemu się nie spróbuje. Skontaktowałem sie i od samego początku byłem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem, wiedzą ale przede wszystkim swobodą bez nacisku ale na siłę nic się nie da. Sami dokonujemy wyborów i albo czegoś chcemy zabieramy się i robimy to albo nie chcemy robimy coś na siłę, a za swoje błędy obarczamy wszystko dookoła. Joel ma za sobą wiele lat doświadczeń i zna ten temat dlatego nie naciska, nie przymusza ale dostarcza wszystkiego czego potrzeba nam do sukcesu tylko My musimy to wykorzystać, On za nas niestety nie może 😛 Ja nie wykorzystałem swoich 100% ale niczego nie ukrywałem ponieważ trzeba zawsze umieć stać ”przed lustrem” i spojrzeć sobie w oczy mówiąc prawdę bez szukania wymówek które jak piranie tylko czekają, aby zniszczyć pożreć i poszarpać nasz plan razem z nami! Te dwa miesiące były dla mnie jak przygoda, nikt nie mówił i nie pisał co mam jeść, sam mogłem sobie wybierać tylko musiałem pilnować kalorii i wartości odżywczych poszczególnych produktów dzięki czemu uczyłem się wybierać te zdrowe i ” lżejsze” aby móc zjeść więcej. Nie byłem głodny, nie miałem łaknienia, chwilami wydawało mi się że nie jestem na żadnej diecie do póki Joel nie napisał wiadomości 😛 efekty pojawiły się jakby same i kiedy zaczynałem z wielkim brzuchem przy mojej szczupłej budowie wyglądał jak u kobiety tuż przed prodem a teraz gdzieś wyparował i to zupełnie bez wysiłku…. nie mam sześciopaka bo mało pracowałem pisałem że nie wykorzystałem otrzymanych 100% ale to już moja wina! Mimo to jestem bardzo zadowolony i trudno słowami opisać euforię kiedy w 2 misiące udaje się osiągnąć efekt który nie udało mi się przez ostatnie lata… ( Moja wina ale tak było i gdybym nie spróbował dalej byłoby bez zmian ) Jeśli planujecie dietę, zmianę siebie, swojego wyglądu bo przeszkadza wam coś w nim, chcielibyście zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej, rozbudować się i cokolwiek to jest nie zastanawiającie się jak ja to robiłem tracąc czas tylko napiszcie do Joel`a a On już pomoże Wam pozbyć się Defektów dla Efektów 🙂 Ja przy okazji opinii dziękuję za pomoc wiedzę podejście i wszystko za co powinienem podziękować ponieważ bardzo doceniam i jestem wdzięcznym że tak małym wkładem udało dokonać się tak wiele 🙂 Powiadają, że nie ma rzeczy nie możliwych i jest to prawda ale pod warunkiem że z Joel – Trenuj z Głową!
Bardzo polecam współpracę z Joelem, przed spotkaniem z nim próbowałem kilku magazynowych diet i przeważnie efekt był taki sam,to znaczy Efekt Jojo lub duże osłabienie organizmu i ciągłe uczucie głodu !!! Dieta u Joela okazała się zupełnie inna, dla mnie zdecydowanie edukacyjna i rozwojowa odnośnie sposobów odżywiania i tego jak reaguje organizm na poszczególne makroskładniki. Według mnie był to strzał w dziesiątkę, Zmieniłem sposoby żywieniowe, nawyki przygotowywania posiłków, ale co najważniejsze na tej diecie można wręcz powiedzieć, że nigdy nie chodziłem głodny zdarzało mi się nawet jeść na siłę bo nie mogłem dojeść dziennej porcji kalorycznej. Początki to tak naprawdę nauka i przestawienie się na trochę inny sposób przygotowywania jedzenia :). Najważniejsze są Doświadczenia jakie wyniosłem ze współpracy, ponieważ to co się nauczyłem zostaje na stałe w głowie :). Pozdrawiam
Cześć jestem Łukasz przed kuracja miałem lekkie wątpliwości ale po 4 tygodniach poczułem i zobaczyłem różnicę. Sama kuracja jest super bo nie trzeba z niczego rezygnować wystarczy trzymać się rozpiska i efekty gwarantowane. Teraz juz jestem inna osobą. Pozdrawiam i zachęcam 🙂
Z całą pewnością i z czystym sumieniem mogę zarekomendować Joela dla wszystkich, którzy planują jakiś sensowny plan związany z utratą wagi. Jak pewnie większość z Was, na początku byłem mocno sceptyczny, szczególnie że porady i podejście do tematu odchudzania, które prezentuje Joel raczej mocno odbiegają od kanonów w tej dziedzinie. Ja sam na początku miałem przeświadczenie, że utrata wagi jako cel odchudzania musi wiązać się z jakimiś strasznymi wyrzeczeniami i sam proces na pewno będzie bardzo nieprzyjemny i trudny do przeprowadzenia. Jak się okazało, dzięki metodzie proponowanej przez Joela wszystko przebiegło całkiem gładko i po paru dniach przyzwyczajania się (głównie do systematyczności w prowadzeniu sprawozdawczości) proces “miniaturyzacji” odbywać się zaczął omalże samoczynnie. Z mojej strony wymagał jakiejś tam dyscypliny, ale znowu bez przesady. Na efekty nie trzeba było długo czekać i w odczuciu zarówno moim, jak i otoczenia były całkiem imponujące. Wprawdzie na dzień dzisiejszy nie udało mi się jeszcze osiągnąć postawionego kiedyś sobie celu, ale mam pełną świadomość, iż główna przyczyna tego stanu rzeczy leży w mojej postawie i w pewnym momencie “odpuszczeniu sobie”. Jeśli chodzi o pomoc Joela to z mojej perspektywy najbardziej istotną cechą naszej współpracy był zdrowy rozsądek w podejściu do “klienta”, elastyczność i zrozumienie, że każdy z nas jest różny – ma różne nawyki, priorytety itp. Dzięki takiemu podejściu wydaje mi się, że podczas współpracy czułem się z jednej strony dobrze “zaopiekowany”, a z drugiej strony nie miałem oporów, aby otwarcie omawiać i ustalać sytuacje, w których z premedytacją planowałem nie stosować się do zaleceń i wytycznych z powodów, które dla mnie były ważne. Pomimo to, udawało się, więc jak się okazuje, można czasami sobie odpuszczać. Pomysł i pomoc Joela, właśnie z powodu jego bardzo elastycznego podejścia poleciłbym szczególnie osobom, które z jednej strony chciałyby trochę o siebie zadbać, ale z drugiej nie jest to dla nich sprawa życia lub śmierci, której są w stanie podporządkować całe swoje życie. Joela polecić można chyba jednak również “maniakom” (do których nigdy nie należałem), gdyż z uwagi na swoją wielką elastyczność w podejściu pewnie będzie w stanie sprostać również ich oczekiwaniom, prezentując bardziej rygorystyczne niż w moim przypadku podejście do tematu. Żeby wyrobić sobie własne zdanie i nie musieć opierać się na cudzych opiniach, najłatwiej jest spróbować i przekonać się na własnej skórze, do czego gorąco zachęcam.
Co było przed?
Ciągłe ćwiczenia na zajęciach grupowych, różne diety, które dawały krótkotrwały efekt . Niezadowolenie z wyników ćwiczeń i bezowocnych poszukiwań kogoś, kto ułoży nieskomplikowaną dietę, ponieważ przygotowywanie codziennie 5 dań nie wchodziło w grę. Nie mam czasu na gotowanie. Codzienne ćwiczenia, pomimo dużego nakładu czasu, nie przynosiły oczekiwanego efektu. Gdy poznałam Joela i Jego metody działania, to właściwie jedyną obiekcją było to, czy dam radę w kwestii dyscypliny, w jedzeniu. Miałam świadomość, że trzeba będzie przygotowywać produkty dzień wcześniej i planować jadłospis. Co do ćwiczeń, to z chęcią poróciłam po 20 latach na siłownię. Pojawiła się w końcu nadzieja, że opracowany program ćwiczeń i diety dadzą efekt. Trochę kilo mniej i rzeźba:) 
Co było potem?
No i się zaczęło:) Tabelka z kaloriami i proporcjami makro i program ćwiczeń. Waga spożywcza i ściągnięta na telefon aplikacja. Rewelacja. Nareszcie ktoś nad tym panuje i wszystkiego pilnuje. A ja jak się okazuje, nie muszę się głodzić. Komunikacja jest cały czas. Joel błyskawicznie odpowiada na pytania i rodzące się czasem wątpliwości . Ważenie i przygotowywanie jedzenia okazało się mało kłopotliwe. 
Jest naprawdę dobrze. Robię postępy na siłowni, co mnie zadziwia. Jednak można tyle dźwigać!! Nie tyko buduję mięśnie, ale dodatkowo mam ogromną satysfakcję. Nauczyłam się planować swój jadłospis, no i diametralnie zmieniłam rodzaj ćwiczeń. Joel reaguje błyskawicznie i trzyma rękę na pulsie. Do każdgo podchodzi indywidualnie. Nasza współpraca trwa dalej:)
Przed rozpoczęciem pracy z Joelem miałem na swoim koncie wiele prób utraty zbędnych kilogramów przy zastosowaniu różnych “diet cud” i złotych rad udzielanych na wszelakich stronach internetowych z tematyki fitnessu/zdrowego odżywiania. Często porady tam znalezione przeczyły sobie nawzajem i opierały się na akurat modnych w danej chwili trendach/modach w tej tematyce. Doprowadzało to do tego, że próby utraty wagi, choć skuteczne w krótkim okresie czasu, długofalowo kończyły się zmęczeniem psychicznym daną dietą i efektem jo-jo. Rozpoczęcie współpracy z Joelem dało mi przede wszystkim trzeźwe spojrzenie na aspekt racjonalnego odżywiania i treningu: że podstawą jest bilans kaloryczny oraz odpowiedni stosunek składników odżywczych w diecie, co przekłada się na dużą elastyczność w układaniu menu przy zachowaniu skuteczności działania. Podoba mi się prostota narzędzi, które stosowane w ramach współpracy z Joelem, pomagają kontrolować skuteczność stosowania się do jego zaleceń. Joel jest osobą bardzo pomocną, która na bieżąco kontroluje postępy i służy wskazówkami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Doskonale także służy wsparciem psychicznym, aby zachować odpowiedni poziom motywacji przez cały okres realizacji planu dietetycznego.
Podobnie jak wiele osób próbowałam wielu diet.Efekt zawsze był taki sam czyli yo-yo Z pomocą Joela schudłam 20 kg w ciągu 6 miesięcy! Wagę ta utrzymuje od roku i cieszę się zdowiem i humorem 🙂 Joel osoba ciepła , pełna wiedzy ,która z humorem i cierpliwością prowadzi swoich podopiecznych do sukcesu 🙂 Joel Tobie serdecznie dziękuję! A Wam wszystkim serdecznie polecam 🙂 Renia K
‚Trenuj z głową’ spotkałam w sklepie w alejce z makaronem, gdzie wpadłam na moja znajoma, której prawie nie poznałam. Była przynajmniej 30 funtów szczuplejsza, promienna i piękna. Powiedziała mi o programie Joela. Przyznaje ze zeszło mi trochę czasu , zanim wysłałam email do niego z zapytaniem o szczegóły. Moja rezerwa spowodowana była poprzednimi nieudanymi próbami odchudzania i znajomością siebie, czyli łakomego podjadacza 🙂 Teraz się bardzo ciesze, ze determinacja wygrała z niechęcią i jestem ponad 13 funtów lżejsza. Moje zdrowie również zyskało, poziom energii się ustabilizował. Jestem pacjentem onkologii, wiec prawidłowa waga i nie przejadanie się jest super ważne. Podczas programu, robiąc deficyt kaloryczny, nauczylam sie wybierać posilki, ktore maja wartosc nie tylko kaloryczna ale głównie odżywczą. Celem było ‚trafianie’ w składniki makro, a to czasem była ‚gimnastyka’. Serdecznie polecam Trenuj z Głową, Joel ma wiedzę, która pomaga osiągnąć zamierzone cele. Jest to logiczny, dobrze prowadzony program, z Głową, ale bez zbędnych kilogramów:):)
U mnie troszkę inaczej, zupełny przypadek teraz uważam że najlepszy który mnie spotkał w 2018r. Postanowienie, że trzeba zrzucić nadprogramowy balans gdzie bardzo motywował mnie starszy syn ,więc zaczęłam zdrowiej jednak z problemami, bo przecież niewiem co i jak, jak zaczęłam wszystko sobie układać syn poinformował “w prezencie masz współpracę z Joelem”. Jaka współpraca po co mi to, oburzenie i niezadowolenie było tak duże, że kilka dni potrzebowałam żeby odpisać Joelowi. Dziś jestem mądrzejsze bardziej świadoma i pewna swoich przekonań do sposobu odżywiania, bo właśnie Joel uczył cierpliwie z uporem i dobrymi wskazówkami tego wszystkiego, co już będzie ze mną na zawsze. Mimo, iż współpracę zakończyłam latem waga dalej została, a ja wiem że w razie wątpliwości zawsze mogę śmiało pytać, bo to człowiek otwarty na innych. W 3 miesiące pozbyłam się 12 kg. Polecam i zachęcam do współpracy z trenerem bo wiedzę, która ma jest bardzo przydatna. Dziękuję!
Oboje z Żoną przeżyliśmy interesującą, podróż pod okiem wybornego Przewodnika. Codzienną dawkę świeżych kalorii zgodną z wyznacznikami skrupulatnie kontrolował Trener. Sytości było ho ho, a i wybór smakołyków należał do Nas. Zgubiliśmy razem 18 kg! Przewodnik doskonale motywował i dopingował, przy dużej dozie poczucia humoru. Polecamy niezdecydowanym. Dacie radę!
Od wielu lat walczę z nadwagą, ciągłe diety, przetestowałem na sobie ich mnóstwo. Niektóre z nich przynosiły efekty, ale tylko w momencie ich stosowania. Po zakończeniu diety niestety w krótkim czasie utracone kilogramy wracały. W dodatku diety były uciążliwe i wymagały wiele wyrzeczeń. Dzięki koledze trafiłam do Joela. To był strzał w dziesiątkę. Naprawdę przy niewielkich ograniczeniach straciłam kilkanaście kilogramów i co ważne nie musiałam odstawić całkowicie moich ulubionych słodyczy :-). Joel jest wspaniałym człowiekiem, bardzo mi pomógł za co mu serdecznie dziękuję. Wszystkim, co chcą coś zrobić ze swoim ciałem gorąco polecam współpracę z Joelem. Nie wierzycie to spróbujcie przez miesiąc, bo już po tak krótkim czasie widać efekty. Nie będziecie żałować. Polecam, polecam, polecam!
Mam 36 lat i jestem obecnie w formie życia z pomocą Joela, który służył mi radą, doświadczeniem i wyciągnął mnie z otyłości. Na początku 2016 roku ważyłem 115kg i nie czułem się dobrze w moim ciele. Cały czas byłem zmęczony, nie miałem żadnej energii. Wyniki badań lekarskich również nie były dobre. No i poprosiłem Joela o pomoc. Dzięki jego wspaniałej wiedzy i bezinteresowności udało mi się stracić 35kg w ciągu prawie półtora roku. Tak naprawdę teraz ważę 80kg i nigdy nie czułem się lepiej. Dziękuję przyjacielu za pomoc !!!
My journey with Joel have started back when I was disappointed of getting nowhere with my so called “healthy lifestyle program”. I did not only plateau but I also started putting some weight back. Even though I was eating healthy food, drinking protein shakes and working-out double the scale didn’t move even a few ounces. When I have started my journey with Joel I was 100 % determined to do my best in following action plan that he has assigned for me. I have set realistic goal and focused on the process to achieve it.(if you cheat, you cheat yourself ). I have complete confidence in Joel’s expertise and that is why with his undivided attention I was able to not only reach my goal, but also eat the food I like, feel fabulous, workout much less and safe money on unnecessary diet supplements. Joel, with all my gratitude, thank you from the bottom of my heart for helping me reach a goal that I’ve been trying to achieve for past 10 years. Thank you for sharing your knowledge, skills and talent. I really couldn’t have done it without you! I can’t thank you enough for this amazing victory and look forward to more progress. You are the greatest and best. I’m so lucky to have you by my side. Thanks again!
Ja byłem pierwszy. Kiedy zadzwoniłem do Joela i powiedziałem Mu, że chciałbym zrzucić 10 kg odpowiedź była krótka: no problem. Żadnych diet i katowania wymyślnymi ćwiczeniami. Pomyślałem: to się nie może udać. Jednak udało się i trwało około trzech miesięcy. Asia moja żona była druga. Nie musiałem jej przekonywać, że współpraca z Joelem daje rezultaty bo żywy dowód miała w domu. Po jakimś czasie ubrania okazały się za duże 🙂 Oczywiście dyscyplina jest konieczna ale nie ma reżimu. 
Joel to przede wszystkim chodzący optymizm i motywacja! Ciepły, miły człowiek. Mam wrażenie, że wszystko o czym mówi wypróbował na sobie samym. Zdecydowanie polecam Go tym którzy szukają trenera personalnego do dużych wyzwań jak i tym, którzy chcą schudnąć odrobinę. 
Dzięki Joli!
Jeszcze do niedawna moja waga to mniej więcej średnia krajowa + parenaście kilo. Co jakiś czas stosowałam jakąś najnowszą genialną dietę, na której koleżanka koleżanki osiągnęła spektakularne rezultaty i po chwilowej utracie wagi moje zrzucone kilogramy wracały, niestety zawsze w dodatkowym towarzystwie. Rosły cyfry, który wskazywała moja domowa waga i rosła moja frustracja. Kiedy spotkałam kolejną koleżankę wyglądającą, jak po metamorfozie u najlepszego chirurga, wielkie było moje zdziwienie, że to nie skalpel, a współpraca z doradcą online, przyniosła Jej takie trwałe efekty. Tak właśnie poznałam Joela. Początkowo nie wierzyłam, że obca osoba, z którą nawet nie mam osobistego kontaktu, będzie w stanie mi pomóc. Przecież diet i porad żywieniowych w Internecie jest tysiące i to za darmo, myślałam. W końcu dobrą radę dał mi mój mąż: „czy włosy ścinasz sobie sama albo sama naprawiasz samochód? Nie, chodzisz do fachowca, który się na tym zna”. Dobra uwaga, pomyślałam, może warto komuś zaufać. I tak oto zostałam klientką Joela. Początkowo było ciężko, musiałam nauczyć się współpracować z Nim, ale też, a może przede wszystkim sama ze sobą. Ale w bardzo krótkim czasie zaczęłam dostrzegać zalety naszej wspólnej pracy, pomoc i wsparcie, jakie dostawałam od Joela było nieocenione. Zrozumiałam, jak wiele do tej pory popełniałam błędów, nauczyłam się zupełnie nowego podejścia do swojego sposobu odżywiania i wysiłku fizycznego. Cały proces był dostosowany do mnie, uwzględniał mój styl życia, ograniczenia związane z pracą zawodową, wielu wyborów dokonywałam sama, bazując na wiedzy i wskazówkach przekazanych przez Joela. Dzięki temu to nie ja dostosowywałam się do określonego rodzaju diety rozpisanej na konkretne posiłki i godziny, ale wręcz odwrotnie. Co ważniejsze, nie potrzebuję szczegółowych jadłospisów, by komponować swoje posiłki i dzięki temu, w przyszłości będę sama umiała korygować swoją dietę, gdyż Joel wyposażył mnie w wiedzę, jak to robić. Dziś jestem już i kilkanaście kilogramów lżejsza i niezwykle dumna z siebie, gdyż minęło już ponad 3 miesiące, a ja wciąż utrzymuję swoją wymarzoną wagę. Bardzo się cieszę, że podjęłam decyzję o współpracy z Joelem, gdyż jej efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, dlatego każdemu, kto tak, jak ja zmagał się z nadwagą i efektem jojo polecam, abyście się dłużej nie wahali, naprawdę warto!
Polecam Joela jako trenera online, ma bardzo dużą wiedzę i jest wspaniałym „drogowskazem” który pokaże właściwą drogę po której powinno się iść.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz.

Cookies settings
Akceptuje
Odrzucam
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Używamy plików cookies na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych takich jak adres IP czy identyfikatory plików cookies w celach marketingowych, w tym wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji, a także celach analitycznych i statystycznych przez Trenujzglowa.pl z siedzibą we Rzeszowie (Administrator), a także na zapisywanie i przechowywanie plików cookies na Twoim urządzeniu. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Save settings
Cookies settings