Niedzielne Dietetyczne Pogaduchy #2

Niedzielne Dietetyczne Pogaduchy #2

Jeśli chodzi o zrzucanie wagi i utrzymanie jej, prawdziwymi ekspertami są Ci, którzy z powodzeniem to zrobili. Zastanawiasz się: co jest ich sekretem?
Trener Joel | Trenuj z głową

Joel

Utrata wagi to niestety tylko połowa sukcesu! 

 

Dla wielu osób największym wyzwaniem jest utrzymanie wagi w dłuższej perspektywie czasu. Ale, czy istnieje tajna formuła sukcesu? 

Po diecie ludzie często odzyskują część lub całą wagę, którą utracili – nazywa się to efektem “jo-jo”. Wyzwanie polega na tym, że Twoje ciało jest w stanie przystosować się do zmian. Jeśli jednak przez jakiś czas utrzymywałaś określoną wagę, to Twoje ciało stara się ją utrzymać i dlatego zrobi wszystko, abyś do niej wróciła!

Ale jest dobra wiadomość!

No to zaczynamy…

“Zawsze patrzysz na tych, którzy zdołali schudnąć i zastanawiasz się: co jest ich sekretem? Czy dreptanie po ich śladach zapewni Ci sukces? Na pewno nie. Ale gwarantuję Ci, że na sto procent przyśpieszy osiągnięcie celu.”

Zaobserwowałem, że ludzie, którym udało się schudnąć i utrzymać wagę, mają wspólne nawyki. Chociaż często tracą na wadze na wiele różnych sposobów, to… to, co robią, aby utrzymać utratę wagi, jest trochę bardziej spójne.

Uważam, że te rzeczy są ważne, biorąc pod uwagę fakt, że 95% osób, którym udało się schudnąć, zazwyczaj odzyskuje kilogramy w krótkim czasie. A osoby z nadwagą, z którymi kiedykolwiek współpracowałem i które zdołały utrzymać utratę wagi przez długi czas, miały pewne wspólne cechy.

Dlatego tym razem nagrałem dla Ciebie podcast, w którym szczegółowo opisuję właśnie te 4 cechy. Są one najczęściej spotykane u osób, które z powodzeniem odchudzają/ odchudziły się oraz utrzymują tę wagę przez dłuższy czas. Więc chociaż wyzwanie polegające na utrzymywaniu wagi może czasami wydawać się niemożliwe, istnieje kilka nawyków, które wydają się zwiększać szanse na Twój sukces.

Posłuchaj „Niedzielne Dietetyczne Pogaduchy #2”, a otrzymasz proste, oparte na moich obserwacjach, wskazówki dotyczące cech, które pomogą Ci utrzymać szczuplejsze, zdrowsze ja na dłuższą metę.

Zainteresowana?

 

Najważniejsze jest to, że…

Zawsze patrzysz na tych, którzy zdołali schudnąć i zastanawiasz się: co jest ich sekretem? Czy dreptanie po ich śladach zapewni Ci sukces? Na pewno nie. Ale gwarantuję Ci, że na sto procent przyśpieszy osiągnięcie celu.

Mam nadzieję, że taki nagranie przypadnie Ci do gustu! Popełniłem parę błędów, przy rejestrowaniu podcastu. Jednakże, jak to mówią: „Ze stanu doskonałości nie wiedzie żadna droga w przyszłość; osiągnąwszy doskonałość można się tylko cofnąć.”Dlatego plany na rozwój są, pomysły są, chęci są, umiejętności dojdą i będzie coraz lepiej hihi.

Daj proszę znać, jakie Ty masz nawyki, które z sukcesem pomagają Ci się odchudzać i utrzymywać nową wagę. A może powyższe cechy, zwróciły Twoją uwagę na coś, czego Tobie brakowało cały czas w tej układance? 

Czekam na Twój komentarz!

To co?…

Do następnego… 

Salute!

Joel

joel@serwer20591.lh.pl

PS. A jeśli potrzebujesz spersonalizowanej pomocy, to na podstawie swoich doświadczeń konsultanta, trenera i osoby prowadzącej bezpośrednio redukcję wagi przygotowałem dla Ciebie Trening Online .

Program, który, moim zdaniem  pomoże skutecznie osiągnąć Ci najlepszą formę swojego życia, bez marnowania czasu na mało skuteczne metody. 

Zaplanuj swoją podróż już teraz, a będziesz zadowolona, że to zrobiłaś!

Znajdź mnie w Social Media

One thought on “Niedzielne Dietetyczne Pogaduchy #2”

  • Dzięki, za wysłuchanie mojego podcastu! Mam nadzieję, że Ci się podobało.

    Jeśli masz jakieś pytania, proszę napisz poniżej. Sprawdzam i odpowiadam sprawnie na każdy komentarz pozostawiony na moim blogu, czy też na fanpage’u, więc nie wstydź się! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.